Kontakt

Linda Lindman

Account Manager
+46 (0)70-377 70 40

linda@fwd.se

Victor Ruyter

Creative Director
+46 (0)70-652 02 42

victor@fwd.se
LinkedIn

Kontakta mig gärna angående läkemedelskommunikation, kreativa koncept, förpackningar och andra trycksaker.

Niran Sandanam

Digitial Account Director
+46 (0)70-220 00 82

niran@fwd.se
LinkedIn

Hör av dig till mig om du har frågor om digitala kommunikations- och tekniklösningar.

Jessica Chen

Designer
jessica@fwd.se

Sofia Valtersson

Designer
sofia@fwd.se

FWD Reklambyrå AB

Kungsbro Strand 17
112 26 Stockholm
+46 (0)8 441 13 40

info@fwd.se
LinkedIn
Facebook

Info

VAT: SE556476502101  IBAN: SE0250000000052331009023  BIC/SWIFT: ESSESESS FAKTURAADRESS: invoice@fwd.se