Kontakt

Madeleine Carlsson

Account Manager
+46 (0)70-687 04 02

madeleine@fwdv1.local

blank

Jessica Chen

Designer
jessica@fwdv1.local

blank

Victor Ruyter

Creative Director, Partner
+46 (0)70-652 02 42

victor@fwdv1.local
LinkedIn

Kontakta mig gärna angående läkemedelskommunikation, kreativa koncept, förpackningar och andra trycksaker.

blank

Niran Sandanam

Digitial Account Director, Partner
+46 (0)70-220 00 82

niran@fwdv1.local
LinkedIn

Hör av dig till mig om du har frågor om digitala kommunikations- och tekniklösningar.

blank

Daniel Arlestig

Designer
daniel@fwdv1.local

blank

FWD Reklambyrå AB

Kungsbro Strand 17
112 26 Stockholm

info@fwdv1.local
LinkedIn
Facebook
Instagram

Info

VAT: SE556476502101  IBAN: SE0250000000052331009023  BIC/SWIFT: ESSESESS

FAKTURAADRESS:

FWD Reklambyrå AB
Kund-id WIN4910, FE nr 160
105 69 Stockholm

Märk alltid fakturan med ovan fakturaadress.
Fakturor skickas som pdf till faktura@wint.se.